fbpx
Penktadienis, 23 kovo 2018 18:19

Obedience seminaras su Jagoda Weichan, Vilniuje 2018 09 15-16

2018.09.15-16 dienomis „Greatpet“ mokykla organizuoja obedience sporto seminarą su Jagoda Weichan (Lenkija).


Jagoda Weichan– jauna talentinga trenerė, pasiekusi obedience sporte neįtikėtinų rezultatu. Ji yra obedience sporto klubo „OBI Freaks“ įkūrėja, nuolatinė obedience sporto varžybų dalyvė, o taip pat rengia seminarus ir sportines stovyklas visoje Lenkijoje. Su savo 3 metu amžiaus borderkolių veislės patinu Torinu startuoja tarptautinėje obedience 3 klasėje. Su juo Jagoda tapo 2017 m. Lenkijos čempione, debiutavo kaip tarptautinės obedience rinktinės narė ir atstovavo Lenkiją pasaulinėse varžybose Belgijoje (jauniausias šuo varžybose). Visi Jagodos ir Torino įvertinimai – „puikiai“. Jagodos stiprybė – darbas su sudėtingais, mažai motyvuotas šunimis. Ji sugeba atrasti juose slaptą norą įtikti savo šeimininkui bei „suteikia jiems sparnus“.
Jagoda dirba tik naudodama teigiamos motyvacijos metodiką, o obedience sporte labiausiai vertina tai, kad pratimų pagalba galima sukurti ypatingai stiprų ryšį su šunimi. Treniruočių metu ji stengiasi surasti balansą tarp motyvacijos ir energijos bei šuns susikaupimo ir gebėjimo girdėti vedlį. Ji mėgsta „šlifuoti detales“ ir atidžiai gilinasi į kiekvieną pratimo smulkmeną. Jagoda sako nebijanti iššūkių ir nuolat ieško naujų efektyvesnių sprendimų net dirbant su ypatingai sudėtingais šunimis.
„Greitis, motyvacija, tikslumas ir satisfakcija“ – tai tas „miksas“ reikalingas nepriekaištingam pratimų atlikimui obedience sporte.

Seminaras vyks dvi dienas. Seminarą sudarys teorinės paskaita (rugsėjo 15 diena, 2 valandos) bei praktinės treniruotės. Vyks sinchroninis vertimas į lietuvių klabą. Kiekvienam šuniui bus skirta po 30 minučių. Laiką galima dalinti į dvi dalis.
Taip pat bus kelios grupinės treniruotės (dienos planas bus tikslinamas).

Dalyvavimo mokesčiai:
Klausytojas 1 diena – 30 eurų
Klausytojas 2 dienos – 50 eurų
Dalyvis su šunimi, 1 diena – 50 eurų
Dalyvis su šunimi, 2 dienos – 90 eurų

Registracija vykdoma el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Registruojantis nurodykite savo vardą, pavardę, telefono numerį. Dalyviams su šunimi – taip pat šuns amžių ir veislę, kokioje obedience klasėje dalyvaujate.

     

Skaityti 1620 kartai