fbpx

"RALLY OBEDIENCE" - smagi, įtraukianti, linksma ir labai naudinga veikla ir žmogui, ir jo šuniui.

Pamokos skirtos visiems šunims baigusiems pradinį etapą ir sėkmingai įvaldžiusiems pagrindines paklusnumo komandas

Šiame kurse Jūs sužinosite:

  • Susipažinsite su rally obedience taisyklėmis ir ženklais,
  • Kaip teisingai atlikti šio sporto pratimus,
  • Išmoksite savarankiškai sudaryti rally-obedience trasas,
  • Patobulinsite tarpusavio ryšį su savo šunimi.

Šiame kurse Jūsų augintinis išmoks:

  • Atlikti užduotis be paskatinimo maistu ar žaislais,
  • Atidžiai klausyti komandų,
  • Atlikti rally-o užduotis teisingai ir techniškai,
  • Pilnai koncentruotis į savo vedlį.

Rally obedience – kas tai?

Rally obedience varžybos kasmet kaip magnetas pritraukia naujų dalyvių, šiuo sportu susižavi vis daugiau šunų augintoju. Kame slypi šios sporto šakos populiarumas ir išskirtinumas? Visų pirma tai sportas absoliučiai kiekvienam – jame gali dalyvauti įvairaus amžiaus žmonės, skirtingų veislių šunys, veisliniai ir neveisliniai gyvūnai. Jis tinkamas kiekvienam kas svajoja turėti puikiai išauklėtą ir laimingą šunį, kas mėgsta įdomiai ir prasmingai leisti laiką ne tik treniruočių, bet ir varžybų metu, mėgautis pačiu procesu. Rally obedience sportas nekelia streso ir yra smagus ir šeimininkui, ir jo augintiniui, nereikalauja ypatingo sportinio pasirengimo. Šis sportas puikia tinka skirtingo amžiaus šunims ir žmonėms. Viskas ko išmoksite rally obedience treniruočių metu bus naudinga ne tik per varžybas, bet ir kasdienybėje – paprasto pasivaikščiojimo metu galėsite džiaugtis patobulintu savo šuns paklusnumu ir sustiprėjusiu tarpusavio kontaktu.

Dalyvaujant rally obedience pamokose

Pagrindinis rally obedience pamokų tikslas yra šuns paklusnumo gebėjimų tobulinimas bei nepriekaištingos komunikacijos tarp vedlio ir šuns sukūrimas. Pamokose gali dalyvauti visi šeimos nariai, taip pat ir vaikai. Pamokos visada yra įdomios – kiekvienos pamokos metu atrasite kažką naujo sau, sužinosite dar ne vieną būdą kaip patobulinti savo augintinio paklusnumą. Pamokų tematikos bus skirtingos, o jų eiga – linksma: vienos pamokos išmoksite įveikti konusų slalomą, kitos – kvietimo pas šeimininką šuniui įveikiant kliūtį,  trečios – tobulų posūkių kartu su šunimi arba dubenėlių su maistu apėjimo ir daugybės kitų naudingų pratimų. Nuobodžiauti tikrai neteks!

Varžybų metu

Verta išbandyti savo ir šuns jėgas ir rally obedience varžybuose, nes tai tikrai puiki pramoga. Užduotys yra pavaizduotos ženklais bei išdėliotos trasoje. Teisėjas stebi varžybų veiksmą ir vertina trasos įveikimo tikslumą, laiką bei vedlio ir šuns darną. Vedlys turi galimybę duoti komandas ir gestais, ir žodžiu, yra galimybė pasitaisyti neteisingai atlikus užduotį. Galimai varžybos taps Jūsų naujų iššūkiu, skatins siekti tikslo. Rally obedience turi ir agility bei obedience elementų, todėl šios sporto šakos treniruotės yra puiki pradžia būsimiems sportininkams ir išmoko visų reikalingų pagrindų bei šuns valdymo subtilybių, o svarbiausia – sukurią ypatingą, tvirtą ryšį tarp vedlio ir šuns be kurių nėra įmanoma jokia sportinė veikla su šunimi.

Grupinių treniruočių kainos

Treniruotės tipas
Trukmė
Kaina
Pabaigus "Pradėk" kursą
Viena pamoka
60 min
8-ių pamokų kursas
8 pamokos
Pradėk

PRADĖK

Tobulėk

TOBULĖK

Individuali

INDIVIDUALI

Obedience

OBEDIENCE

Triukai

TRIUKAI

Rally obedience

RALLY OBEDIENCE